wtorek, 25 czerwca, 2024
Raport drogowy

Czołowe zderzenie BMW i forda

W wyniku zdarzenia 32-latka, która kierowała fordem trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14.00 w miejscowości Radzięcin, w powiecie biłgorajskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 33-letni kierowca samochodu osobowego marki BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym za naprzeciwka fordem, którym kierowała 32-letnia mieszkanka gminy Frampol. Kobieta podróżowała z 9-letnim synem.

Z miejsca zdarzenia 32-latka została przetransportowana do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu. Chłopiec nie potrzebował pomocy medycznej i trafił pod opiekę rodziny. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policja ustala dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

– Apelujemy o rozsądną jazdę! Warunki na drogach są trudne, jest ślisko i niebezpiecznie. Pamiętajmy, że nasze zachowanie i podejmowane decyzje na drodze mają wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Brawura i bezmyślność często kończą się dramatem – zarówno dla poszkodowanego, jak i sprawcy zdarzenia oraz ich rodzin. W związku z tym apelujemy do kierowców o zmniejszenie prędkości i rozważną jazdę – informuje mł. asp Joanna Klimek, oficer prasowy KPP Biłgoraj.

/inf., fot. KPP Biłgoraj/