Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Dęblinie

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Dęblinie zaprasza do obserwowania strony Ośrodka na FB.

1 lutego w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Dęblinie przy ul. Rynek 14 uruchomiono Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci
i Młodzieży – I poziom referencyjny.

– Serdecznie zapraszamy do obserwowania, polubienia i udostępnienia strony Ośrodka na Facebooku https://www.facebook.com – czytamy w komunikacie SPZOZ Dęblin.

Do placówki mogą zgłaszać się rodzice dzieci oraz młodzież z powiatu ryckiego w przypadku występowania niepokojących objawów związanych z problemami psychicznymi. Osoby poniżej 18 r.ż. muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego na korzystanie ze świadczeń.

W ramach pomocy w ośrodek oferuje:

– porady psychologiczno-diagnostyczne
– porada psychologiczne
– sesje psychoterapii indywidualnej
– sesje psychoterapii rodzinnej, grupowej
– sesje wsparcia psychospołecznego
– wizyta, porada domowa lub środowiskowa, realizowana w ramach poradni psychologicznej przez osoby udzielające świadczeń opieki zdrowotnej w ramach I poziomu referencyjnego

Jak informuje SPZOZ, aby zgłosić się na konsultację nie potrzebne jest skierowanie od lekarza. Świadczenie jest bezpłatne, w ramach NFZ.

Kontakt telefoniczny: 81 883 06 08

e-mail: kontakt@spzozdeblin.pl

 

 

/inf.,fot. SPZOZ/