czwartek, 28 marca, 2024
DęblinRegionSportWiadomości

Gratulujemy ZSZ nr 2 w Dęblinie sukcesów sportowych uczniów!

24 września uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie wygrali dwie z czterech konkurencji ergometru wioślarskiego podczas zawodów wojewódzkich „Z SKS-U do AZS-U” rozegranych w hali Politechniki Lubelskiej. Zawody „Z SKS-u do AZS-u” to Akademickie Mistrzostwa dla uczniów szkól średnich.

Złoto w kategorii open dziewcząt zdobyła Julia Jędrych, a w kategorii lekkiej Daniel Grabowski. Srebrne medale zdobyły Emilia Gliwka w kategorii open i Iza Maciąg w kategorii lekkiej. Brązowy medal w kategorii lekkiej dziewcząt zdobyła Roksana Banaszek. W tenisie stołowym dziewcząt 6 miejsce zdobyła Karolina Ochnik, a miejsce 7- 8 Mikołaj Sieroń.

Gratulujemy! Najlepsi zawodnicy wezmą udział w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Warszawie w dniach 3-5 grudnia 2021 r.