KM: Startujemy z „Koleją do Kultury”

Zachowaj bilet na pociągi Kolei Mazowieckich i odwiedź partnerskie instytucje kultury ze zniżką. Koleje Mazowieckie zostały po raz 6. organizatorem akcji „Koleją do Kultury”.

Akcja ma na celu promocję interesujących miejsc na mapie kulturalnej Mazowsza. Bonusem dla podróżnych jest to, że mają możliwość zakupu biletów do teatrów, muzeów, galerii z atrakcyjną zniżką.

Obecnie wśród partnerów jest 17. Placówek kulturalnych Mazowsza oraz 1 na Pomorzu, w tym między innymi: Mazowiecki Instytut Kultury, Stacja Muzeum, Muzeum Mazowieckie w Płocku, Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, Muzeum Niepodległości w Warszawie i Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

– Akcja „Koleją do Kultury” to połączenie turystyki i kultury. Cieszę się, że podróżni mają możliwość odbyć tę kulturalną podróż pociągami Kolei Mazowieckich. Zdaję sobie sprawę, że w obecnych realiach funkcjonowanie placówek kulturalnych nie należy do najłatwiejszych, jednak to nie zmienia faktu, że wszyscy pragniemy powrotu do normalności. Ta akcja jest właśnie jedną z takich możliwości -mówi Robert Stępień, prezes zarządu Kolei Mazowieckich.

Listę instytucji, które w tym roku przyłączyły się do akcji, planowane wydarzenia, a także wysokość oferowanych zniżek można znaleźć na stronie: dokultury.mazowieckie.com.pl

Akcja promocyjna potrwa do 31 grudnia 2022r.