sobota, 13 kwietnia, 2024
DęblinPowiat ryckiRegionWiadomościZdrowie i uroda

Dęblińska przychodnia w finale wojewódzkiego plebiscytu “HIPOKRATES2022”. Walczy o tytuł Przychodni Roku

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie przy ul. Rynek 14 w plebiscycie Kuriera Lubelskiego “HIPOKRATES 2022” w kategorii Przychodnia Roku w pierwszym etapie głosowania zdobył najwięcej głosów w powiecie ryckim. Tym samym awansował do wojewódzkiego finału plebiscytu. Głosowanie trwa do środy.

“Serdecznie dziękujemy Państwu za każdy oddany na nas głos! Jednocześnie zachęcamy do oddania głosu na SPZOZ przy ul. Rynek 14 w Dęblinie w etapie wojewódzkim plebiscytu” – czytamy w komunikacie placówki.

Aby wesprzeć dęblińską przychodnię wystarczy wysłać SMS o treści: LBJ.289 na nr 7303 (koszt 3,69zł z VAT). Link do głosowania: https://kurierlubelski.pl/p/kandydat/sp-zoz%2C3038375/

Głosowanie trwa do środy, 12 października 2022 r. do godz. 20:30.

Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali także Ministerstwo Zdrowia.

Przychodnia SPZOZ w Dęblinie ul. Rynek 14 działa już od 29 lat

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie powstał w 1993 roku.

Świadczy usługi w zakresie konsultacji lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej i lekarzy specjalistów, diagnostyki, rehabilitacji, stomatologii oraz medycyny pracy.

Główna siedziba znajduje się w centrum miasta, natomiast filia na oś. Lotnisko. Ponadto w tym roku ruszyła kolejna filia na os. Michalinów, gdzie obecnie mieści się Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.

Zespół przychodni tworzy 136 pracowników, w tym 12 lekarzy POZ, 40 lekarzy specjalistów, 12  psychologów i psychoterapeutów oraz 7 lekarzy zatrudnionych w Nocnej Pomocy Lekarskiej.