Zaginął Adam Pawłowski. Policja udostępniła wizerunek poszukiwanego 64-latka

64-latek w dniu 18 stycznia po godzinie 13:30 wyszedł z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Rykach, pod numer telefonu 47 81 28 210 lub na numer alarmowy 112.

Mężczyzna w dniu 18 stycznia po godzinie 13:30 wyszedł z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek 64 lat, wzrost 177 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie, proste, siwe, nos prosty, uzębienie niepełne-brak przednich zębów, uszy przylegające do głowy, zarost-wąsy, prawdopodobnie ubrany w kurtkę koloru granatowego z kapturem z podszewką w kolorze zielonym oraz kieszeniami z elementami w kolorze zielonym, spodnie jeansowe koloru ciemno-niebieskiego, czarne sznurowane buty, koszulę koloru białego w kratę, czapkę zimową koloru ciemnego.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Rykach, pod numer telefonu 47 81 28 210 lub na numer alarmowy 112.

/inf., zdj. KPP Ryki/