poniedziałek, 26 lutego, 2024
Artykuł sponsorowanyKraj i światRegionStyl życiaWiadomości

Stoisko z kawą – idealne uzupełnienie lokali usługowych i handlowych

Posiadanie stoiska z kawą – z profesjonalnym ekspresem i akcesoriami do przyrządzania kawy – staje się coraz bardziej popularne w różnych rodzajach lokali. Klienci oczekują bowiem szybkiego i łatwego dostępu do dobrej jakości kawy. Chcesz odpowiedzieć na ich potrzeby? Nie musisz tworzyć takiego kącika sam. Możesz go wynająć między innymi od Tchibo Coffee Service. W ramach takiej usługi otrzymujesz pełne wsparcie merytoryczne, techniczne i dostęp do atrakcyjnego asortymentu: ekspresów, kawy, dodatków.

Podsumowanie:

  • Stoisko z kawą (https://www.tchibo-coffeeservice.pl/rozwiazania-dla-biznesu/modele-finansowania/coffee-to-go/) na wynajem to wszechstronne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w wielu rodzajach lokali.
  • Taki kącik zawiera wszystko, co niezbędne do przygotowania kawy na wynos: ekspres automatyczny, ziarna i wszystkie akcesoria, od kubków jednorazowych, po mieszadełka i syropy smakowe. Ma postać nowoczesnego, niedużego mebla.
  • Niezależnie od tego, czy zarządzasz sklepem, stacją benzynową, biurem czy cukiernią lub innym lokalem ze słodkościami, stoisko kawowe będzie doskonałe uzupełnienie oferty i stworzy atmosferę przytulności oraz elegancji.
  • Najłatwiejszym sposobem na pozyskanie takiego kącika jest wynajem. Opłacasz niewielki czynsz miesięczny, a w zamian możesz czerpać korzyści z profesjonalnego stoiska z kawą dostępnego dla Twoich klientów.

Stoisko z kawą – czym jest i jak działa?

Stoisko kawowe to innowacyjne rozwiązanie powstałe z myślą o przedsiębiorcach chcących rozwinąć swoje lokale o łatwy dostęp do dobrej jakości kawy. Takie, które spełni oczekiwania klientów, ale bez zwiększania obowiązków po stronie pracowników. Taki punkt zajmuje około 1 m2 powierzchni i składa się z nowoczesnego mebla z ekspresem do kawy oraz akcesoriami niezbędnymi do przyrządzenia napoju na wynos. Klienci mogą samodzielnie wybrać preferowany rodzaj kawy, jej moc i ilość, a następnie cieszyć się aromatycznym napojem bez konieczności czekania na obsługę.

Gdzie warto umieścić samoobsługowe stoisko z kawą?

  • Sklepy convenience – czyli małe lub średnie sklepy z najważniejszymi artykułami spożywczymi i nie tylko, położone w dzielnicach mieszkaniowych miast, przy często odwiedzanych punktach. Jeśli jesteś właścicielem takiego sklepu i umieścisz w nim profesjonalne stoisko z kawą, możesz liczyć nie tylko na wzrost dochodów (sprzedaż kawy na wynos to bardzo rentowna usługa), ale też poprawę wizerunku lokalu i umocnienie jego pozycji na rynku.
  • Stacje benzynowe – w ich przypadku stoiska z kawą to szansa na rozbudowanie i uatrakcyjnienie oferty, zwiększenie przychodów (bo klienci chętnie do kawy dokupują coś do zjedzenia) oraz przyciągnięcie osób potrzebujących świeżego, pobudzającego napoju w podróży.
  • Biura i coworking – w biurach i przestrzeniach coworkingowych kącik kawowy z profesjonalnym ekspresem to świetny sposób na stworzenie miejsca spotkań i integracji pracowników. Może to być punkt centralny, gdzie ludzie będą odpoczywać i nawiązywać relacje w czasie przerw. Takie miejsce na pewno będzie postrzegane jako wygodne i przyjazne. To zwiększy lojalność pracowników względem firmy (w przypadku biura) lub wzmocni pozytywny wizerunek i przyciągnie nowych klientów (przestrzeń coworkingowa).
  • Piekarnie, cukiernie, lodziarnie – samoobsługowe stoisko z kawą można potraktować również jako uzupełnienie wyposażenia i asortymentu tych miejsc, w których goście pojawiają się, by kupić coś słodkiego. Bo kawa doskonale łączy się z słodyczami. Klienci zamiast szukać jej w innym miejscu – pobliskiej kawiarni lub sklepie convenience, będą mogli kupić ją od razu w Twoim lokalu.

Sposób na pozyskanie stoiska kawowego

Chcąc wzbogacić wyposażenie lokalu o kącik kawowy, wybierz współpracę z renomowaną firmą, zaznajomioną z kawowymi potrzebami firm, na przykład Tchibo Coffee Service. Wtedy poza gotowym do użycia stoiskiem z kawą otrzymasz gwarancję technicznego i doradczego wsparcia przez cały okres trwania umowy. Firma oferuje też materiały reklamowe, które uczynią kącik jeszcze bardziej atrakcyjnym i przyciągającym uwagę klientów.