wtorek, 25 czerwca, 2024
DęblinKultura i rozrywkaPod patronatemPowiat ryckiRegionWiadomości

Dęblin: Na Skrzydlatych Juwenaliach wystąpią Pejota, Blacha 2115, Tupolev, Kabe oraz Michał Wiśniewski

Gwiazdami imprezy, która odbędzie się już w najbliższy czwartek (23.05) będą reprezentanci dęblińskiej i krajowej sceny muzycznej. Na Stadionie Miejskim wystąpią Pejota, Blacha 2115, Tupolev, Kabe oraz Michał Wiśniewski.

Koncerty rozpoczną się o godzinie 18:00. Na spragnionych głośnych dźwięków gitar, dudniących tomów i ostrych jak brzytwa blach zestawu perkusyjnego czeka zespół TUPOLEV. Pochodząca z Ostrołęki kapela serwuje dźwięki soczyste jak steki z wołowiny angus.

Po nich na scenie zobaczymy Zespół Pejota, w którego skład wchodzą studenci Lotniczej Akademii Wojskowej. Dęblińscy wykonawcy grają covery polskich i zagranicznych utworów. Do dalszego rozwoju scenicznego napędza ich atmosfera sceniczna i uśmiechy publiczności.

Oficjalne otwarcie juwenaliów i przekazanie kluczy do miasta nastąpi o godzinie 20:00.

Na początku drugiej części koncertów zobaczymy pochodzącego z Bydgoszczy rapera działającego pod pseudonimem Blacha 2115. Naprawdę nazywa się Patryk Stefański. Na co dzień mieszka w Berlinie.

W klimacie rapu pozostaniemy na dłużej. Kolejnym wykonawcą będzie Kabe (właśc. Bartosz Krupka). Pochodzący z Olsztyna wykonawca dzięki temu, że wychowywał się we Francji często wplata w polsko języczne utwory wersy spod Loary.

Gwiazdą wieczoru będzie legendarny Michał Wiśniewski. Ikona polskiej sceny muzycznej zaprezentuje doskonale wszystkim znane przeboje i swoje nowe utwory.

Na koniec organizatorzy przewidzieli jeszcze zabawę z DJ’em.

Zakończenie imprezy planowane jest około 1:00 w nocy.

zdj. materiały organizatora