Wyzdrowiało 5 kolejnych osób z woj. lubelskiego
29 marca, Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego poinformowała o pięciu kolejnych osobach z terenu woj. lubelskiego, które wyzdrowiały. –
29 marca, Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego poinformowała o pięciu kolejnych osobach z terenu woj. lubelskiego, które wyzdrowiały. –
W poniedziałek pracownicy socjalni Ośrodka Pomocy Społecznej w Dęblinie przy wsparciu żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej przekazali żywność osobom starszym i
W poniedziałek wieczorem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 71 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Trzy z nich
Bocian jest ptakiem zwiastującym nadejście wiosny. Warto pamiętać, że poza tymi najczęściej spotykanymi, często sąsiadującymi z naszymi domami bocianami mamy
W niedzielę Małgorzata Małkiewicz spontanicznie postanowiła wesprzeć pracowników Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dęblinie i uszyła maseczki ochronne. Z
W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce niedawno w wielu miastach zamknięto targi i bazary. W Dęblinie decyzja o
100 tys. butelek mineralnej wody Cisowianka trafi do ponad 50 placówek medycznych na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego. Wybrane Szpitale
Trwa pierwsza w historii ogólnopolska operacja przeciwkryzysowa „Odporna Wiosna”, której celem jest łagodzenie skutków kryzysu oraz wzmocnienie odporności na kryzys
W poniedziałek Ministerstwo Zdrowia wydało już dwa komunikaty w sprawie liczby osób zakażonych koronawirusem. Rano poinformowano o 43 nowych przypadkach,
W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie zakończył się projekt „Europejskie umiejętności – zawodowy start”. Jego uczestnikami byli uczniowie
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Atqui eorum nihil est eius generis, ut sit in fine atque extrerno
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega o możliwości wystąpienia przymrozków i oblodzenia. Od dnia 29 marca do 01 kwietnia w
W sobotę wieczorem Ministerstwo Zdrowia opublikowało komunikat o 157 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Dwa z
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 45 przypadkach zakażeń koronawirusem w Polsce. Jeden przypadek dotyczy osoby w woj. lubelskiego. Poinformowano także
U sześciu kolejnych osób z woj. lubelskiego badania laboratoryjne potwierdziły obecność wirusa SARS-CoV-2. W sumie liczba zakażonych w regionie wzrosła
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie opublikowała mapę aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie województwa lubelskiego. Wynika z niej, że na terenie
W piątek wieczorem Ministerstwo Zdrowia podało informację o kolejnych 49 przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Najwięcej nowych przypadków dotyczy województwa mazowieckiego.
W piątek popołudniu na trasie Dęblin – Kock doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Osoby podróżujące autami nie doznały poważniejszych
– Nie jest prawda, że w 22blp w Dęblinie jest żołnierz zarażony koronawirusem. Żołnierze realizują swoje zadania na bieżąco. Cały
Ministerstwo Zdrowia opublikowało komunikat na temat 51 nowych przypadków zakażeń w kraju. Jeden z nich dotyczy osoby z województwa lubelskiego.