Kolejna edycja fotograficznego konkursu pod nazwą “Fotografie z Dawnej Pracy”

Pracowałeś na przełomie XX/XXI wieku? Pamiętasz maszyny do pisania, wakacyjne wyjazdy Fiatem 126p i kolejki do sklepów? Jeśli tak, to dołącz do naszej zabawy czym prędzej! Zapraszamy do udziału mieszkańców województwa podkarpackiego i lubelskiego, którzy mają ukończone minimum 50 lat i pracowali na przełomie XX/XXI w. To właśnie dla osób spełniających te wymagania została stworzona kolejna edycja fotograficznego konkursu związanego z aktywnością zawodową w przeszłości.

Aby stać się uczestnikiem, należy wysłać zdjęcia związane z dawniej obejmowanym stanowiskiem pracy. Zdjęcia mają pokazać jakie realia zawodowe panowały w tamtym okresie, a przede wszystkim mają nam pomóc w wyobrażeniu sobie jak wyglądała kiedyś rzeczywistość zawodowa Polaków.

Wyślij wybrane fotografie przez internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Nie zwlekaj i nie każ nam długo czekać! Na przesłanie swojego zgłoszenia masz czas do 16 października 2022 roku.

Zespól Aplikuj.pl ufundował świetne nagrody: telefony komórkowe (lub inne sprzęty RTV) oraz kursy komputerowe (strefakursow.pl). W zanadrzu mamy też wiele przydatnych gadżetów i książek.

Dowiedz się więcej o konkursie z regulaminu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie

inf.,fot.aplikuj.pl