czwartek, 18 lipca, 2024
Kraj i światPowiat puławskiRegionSportWiadomościZapowiedzi

Ruszyła sprzedaż biletów na galę Strife III

Już 18 lutego w Grupa Azoty Arena w Puławach zmierzą się ze sobą jedni z czołowych zawodników MMA w naszym kraju. Strus, Karski, Gawryjołek, Biegański, Koper, Kutyła to nazwiska, które zapewnią wysoki poziom kolejnego wydarzenia, a Grupa Discovery zadba o jego transmisję i oprawę.

Wysoki poziom sportowy dotychczasowych gal Strife zaowocował podpisaniem kontraktu medialnego z jedną z największych grup mediowych w naszym kraju. Dzięki temu galę Strife III będzie można zobaczyć na TVN Turbo i platformie player.pl

Trochę kazaliśmy na siebie czekać, ale było to konieczne m.in. po to aby dopiąć wszystkie szczegóły związane z współpracą z Grupą Discovery. Jestem przekonany, że dzięki takiemu partnerowi widzowie zarówno w hali, jak i przed telewizorami zobaczą widowisko, jakiego jeszcze w Puławach nie było. Oczywiście nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i podczas samej gali, szykujemy dla widzów co najmniej jeszcze jedną dużą niespodziankę – mówi Maciej Osek, prezes organizacji Strife.

Duży partner medialny to jedno, ale dla nas, jak zawsze liczą się zawodnicy, których będzie można dopingować podczas gali. 10 walk, 20 zawodników, a wśród nich duży powrót na ring w walce wieczoru, w której zmierzą się Piotr Strus (15-7) i Kacper Karski (7-3). Bezpośrednio przed nimi Kamil Gawryjołek (3-0) zmierzy się z Adamem Biegańskim (7-4).

Poważne nazwiska na karcie walk, powrót do oktagonu zawodników, którzy mieli już okazję pokazać swoje wysokie umiejętności i miejsce dla młodych ambitnych i pracowitych wojowników. To wszystko jest gwarantem wysokiego poziomu sportowego i dużej dawki emocji, których było już sporo podczas dotychczasowych gal – wyjaśnia Artur Ostaszewski, dyrektor sportowy Strife.

Ruszyła sprzedaż biletów!

Bilety na wydarzenie są już dostępne pod adresem: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/89558/Puławy/Strife+MMA/

Bądźcie czujni i śledzicie nasz portal, bo będziemy mieli dla was kilka biletów do rozlosowania.