czwartek, 18 lipca, 2024
DęblinRegionWiadomości

Serce na nakrętki znowu pełne!

Z ogromną wdzięcznością pragniemy serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie i wsparcie podczas akcji zbierania korków dla Wojtusia Stępnia. Gorąco dziękujemy! – dziękuje w komunikacie Urząd Miasta Dęblin.

Dobiegła końca zbiórka korków dla Wojtka, która trwała przez 3 miesiące. Kolejne serca pełne korków będą przeznaczone na wsparcie leczenia Oliwii Soból.

Wasze działania bezinteresownie przyczyniają się do walki z chorobami naszych Przyjaciół. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać kolejne cenne kilogramy korków, które pomogą w leczeniu i rehabilitacji Wojtusia. Zbiórka korków, to nie tylko symbol solidarności, ale także dowód, że wspólnie możemy tworzyć pozytywne zmiany w życiu innych ludzi. Wasza empatia i chęć niesienia pomocy wzrusza i inspiruje nas wszystkich do dalszego działania” – podkreśla urząd.

Jednocześnie Urząd dziękuje Panu Mariuszowi Pietruszewskiemu, właścicielowi lokalnej firmy Maler Hurtownia Farb i Lakierów, za nieustającą i bezinteresowną pomoc w opróżnianiu naszego miejskiego serduszka.

Potrzebujący mogą zgłaszać się pod numerem telefonu 81-883-01-58 w godzinach pracy Urzędu Miasta Dęblin.

 

inf., fot.Miasto Dęblin Pozytywnie