czwartek, 18 lipca, 2024
DęblinWiadomości

Dęblin. Pan Tadeusz świętował swoje setne urodziny!

Dziś w Urzędzie Miasta w Dęblinie swoje setne urodziny obchodził Pan Tadeusz Wasilewski. Razem z Jubilatem świętowała jego 98-letnia siostra. 

W trakcie obchodów nie zabrakło tradycyjnego tortu i szampana, które były symbolem radości i długiego życia Pana Tadeusza. Goście składali również serdeczne życzenia Jubilatowi, dziękując mu za jego wiekową mądrość i doświadczenie. Atmosfera była pełna ciepła i miłości, a uśmiech Pana Tadeusza świecił jasno, świadcząc o radości tego wyjątkowego dnia. To spotkanie było nie tylko okazją do świętowania, ale również do dzielenia się wspomnieniami.

Życzymy kolejnych lat pełnych zdrowia i radości z bliskości rodziny i przyjaciół, aby każdy dzień życia był wypełniony uśmiechem, miłością i spełnieniem marzeń.

W uroczystości wzięli udział liczni goście, w tym: Beata Siedlecka – Burmistrz Miasta Dęblin, Maciej Krygrowski – Przewodniczący Rady Miasta wraz z Mieczysławem Groblem – Wiceprzewodniczącym Rady Miasta, Małgorzata Zamojska – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Anna Kulińska – Inspektor ds. aktów stanu cywilnego, Bożena Skowrońska – przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz rodzina Jubilata. W uroczystości wzięła udział również 98-letnia siostra Jubilata, co nadało temu wydarzeniu niezwykłego charakteru.

Tekst i zdjęcia: Aleksandra Szponder Inspektor ds. kultury i organizacji pozarządowych Miasta Dęblin
Miasto Dęblin Pozytywnie