poniedziałek, 26 lutego, 2024
DęblinRegionWiadomości

Tak się bawili maturzyści z ZSZ nr 2 w Dęblinie

To był niezapomniany wieczór dla maturzystów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie. W sobotę 27 stycznia, uczniowie klas 5 TRR i 5 THG wraz z dyrekcją szkoły i wychowawcami spotkali się na balu studniówkowym w malowniczym Gościńcu Pod Lasem w Grabowcach Dolnych.

Studniówka rozpoczęła się od tradycyjnego poloneza. Następnie głos zabrał Starosta Powiatu Ryckiego Dariusz Szczygielski, który życzył maturzystom powodzenia na egzaminie dojrzałości. W dalszej kolejności maturzyści podziękowali swoim rodzicom, dyrekcji szkoły i wychowawcom za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Szczególne podziękowania skierowane były do nauczycieli wychowania fizycznego za cenne lekcje nauki poloneza, które były nie tylko lekcją tańca, ale także kultury i tradycji.

Uroczystość uświetniła zabawna część artystyczna, w której uczniowie zaprezentowali lekcje w krzywym zwierciadle. Zabawa trwała do białego rana. Nie zabrakło też wzruszeń, wspomnień i podziękowań. Była to ostatnia okazja, by spędzić czas z kolegami i koleżankami z klasy, zanim rozpoczną się egzaminy i nowy etap życia.

inf.,fot. ZSZ nr 2